درباره ما

ما یک تیم همکار و با پشتیبانی بسیار بالا هستیم که برای پروژه هر تور دور هم جمع می شویم تا اطمینان حاصل کنیم که شما دوستان همسفر ما به بهترین شکل ممکن به نتیجه می رسین.

ماموریت ما

یکی از ماموریت های ما ساختن و تدارک یک محصول یا بسته مسافرتی هستش که بیشترین ارزش را برای شما همسفران ما ایجاد کند، سعی میکنیم از تجارت برای الهام گرفتن و اجرای راه حل های سازگار با محیط زیست استفاده کنیم.

ارزش های ما

ما در تلاش هستیم تا بدون توجه به چالش، برای شما همسفران خود، فراتر از آن عمل کنیم. هدف ما این است که بهترین کار خود را هر روز در خدمات خود ارائه دهیم. چون معتقدیم شما سرمایه های واقعی ما هستین.

چشم انداز ما

در اینجا شاهد رقابتی عظیم بین تمامی سازمان ها، شرکت های مسافرتی و حتی مردم عادی برای معرفی ایران به عنوان یکی از 10 مقصد برتر جهان هستیم. در صنعت گردشگری، هدف اصلی کسب سود خوب است، اما کسب و کارهای محلی نمی توانند تنها بر سود تمرکز کنند زیرا بازار خود را از دست خواهند داد.
آنچه برنامه ما را بسیار ویژه می کند ایجاد استراتژی قوی برای رقابتی تر بودن در بازار محلی است زیرا تعداد آژانس های مسافرتی بسیار سریعتر از 5 سال پیش در حال افزایش است. کار نوآورانه سازمان ها و شرکت ها را قادر می سازد تا موقعیت های خود را رقابتی تر و ارزش محورتر در صنعت گردشگری جهانی کنند.