ما بسیار خرسندیم که آژانس ما رو برای تعطیلات خودتون انتخاب کردین. تیم ما با اتکا به شرکت های همکار در کشورهای اروپایی و آسیایی قادر به برگزاری توری های خاصی هستش که اینجا بخشی از آنها رو بهتون معرفی میکنیم. چون معتقدیم که نقاط مختلفی از ایران و جهان پتانسیل های خاصی دارن که می تونن در پکیج تورها قرار بگیرند و باعث جذابیت بیشتر تورهای ما بشن. شما می توانید به سادگی با تماس با مشاورین ما از آخرین تورهای در حال برگزاری مطلع بشین و بهمراه خانواده و دوستان در آنها شرکت کنین.

وقتش رسیده که یک سفر ماجراجویی برای تعطیلاتت انتخاب کنی

 

 

وقتش رسیده که یک سفر ماجراجویی برای تعطیلاتت انتخاب کنی​

برای سفر آماده این؟ ما در اینجا تورها رو دسته بندی مکانی کردیم و کافیه که هر کدوم که مایل باشی رو انتخاب کنی و با چند تا کلیک ثبت نام رو انجام بدی

در این قسمت سعی داریم که شما رو با تورهای یک روزه اطراف تهران آشنا کنیم.

در این بخش قصد داریم تورهای چند روزه ایران گردی رو به شما معرفی کنیم، و از جاذبه های دیدنی ایران لذت ببرین.

این قسمت مربوط به تورهای خارجی میشه که شامل تورهای آسیایی و اروپایی ما میشه و بزودی تکمیل می گردد.

چرا تورهای کاروان تراول

ما “زمینی رو” هستیم. ما این کار را انجام می‌دهیم، زیرا عاشق بودن در جاده‌ها، کشف مکان‌های جدید، راه‌اندازی کمپ‌ها در میان اعماق طبیعت زیبا، ملاقات و رفاقت با افراد جذاب هستیم که انجام همه این کارها با گروهی از افراد همفکر ایجاد می‌کند. ما در مورد تدارکات و تدارکات آجیل و پیچ و مهره در سفرهای زمینی می دانیم. ما علاقه زیادی به ماجراجویی و رفتن به آن مکان‌های دورافتاده‌ای داریم که مردم به ندرت می‌بینند و دوست داریم مردم آن‌ها را آن‌طور که هستند تجربه کنند.

خدمات تورهای ما

ما خوشحالیم که

همه شما را در تورهای داخلی ایران و یا سفرهای خارجی می بینیم و می توانیم خدمات مختلف سفر را برای شما همسفران خود ارائه دهیم.

برخی از خدمات ما ممکن است

متفاوت باشد:

1- ویزا
2- رزرو هتل
3- تورهای با راهنما
4- تدارک وسیله نقلیه خصوصی و عمومی
5- پرداخت ها
6- بلیط هواپیما

تجربه و سابقه

سالها تجربه همکاری با شرکت های بزرگ گردشگری در سراسر دنیا. داشتن بازخورد مناسب از همسفران قبلی که باع رونق بیزینس ما شده اند.