تورها ما

وقتش رسیده ماجراجویی های خودت رو با یک سفر شروع کنی

ما بسیار خرسندیم که آژانس ما رو برای تعطیلات خودتون انتخاب می کنین. تیم ما با اتکا به شرکت های همکار در کشورهای اروپایی و آسیایی قادر به برگزاری توری های خاصی هستش که اینجا بخشی از آنها رو بهتون معرفی میکنیم. چون معتقدیم که نقاط مختلفی از ایران و جهان پتانسیل های خاصی دارن که می تونن در پکیج تورها قرار بگیرند و باعث جذابیت بیشتر تورهای ما بشن. شما می توانید به سادگی با تماس با مشاورین ما از آخرین تورهای در حال برگزاری مطلع بشین و بهمراه خانواده و دوستان در آنها شرکت کنین.

کلیسای کانتور، سفرهای آخر هفته، لتس تراول، کاروان تراول

در این قسمت تورهای یک روزه رو معرفی می کنیم که براحتی می تونین برای آخر هفته تون تور مناسب سلیقه تون رو انتخاب کنین.

این بخش تورهای ایرانگردی ما هستش و هر کدام از شهرها و استان های ایران رو با توجه به فصل مناسبش پیشنهاد میشه.

در این بخش تورهای کوتاه و بلند مدت ما به کشورهای اطراف و آسیای جنوب شرقی رو معرفی میکنیم 

چرا کاروان تراول؟

ما همیشه سعی مون بر این بوده که با تجربه ای که از سال ها تور گردانی برای مسافران خارجی در ایران داشتیم، جاهای دیدنی هر استانی رو به هموطنان خودمون هم نشون بدیم. در این راستا برنامه ریزی و قیمت های ما معرف کار ما هستن که دوستان همسفر قدیمی، ما رو به بقیه معرفی کرده اند.

البته برای اون دسته از دوستانی که با ما همیشه سفر می کنند، جایزه هایی در نظر گرفتیم که می تونه انگیزه سفر رو بالاتر ببره.

خدمات تورهای ما

ما خوشحالیم که همه شما را در تورهای داخلی ایران و یا سفرهای خارجی می بینیم و می تونیم خدمات مختلف سفر را برای شما همسفران خود ارائه بدیم.

برخی از خدمات ما ممکن است متفاوت باشد:

1- ویزا
2- رزرو هتل
3- تورهای با راهنما
4- تدارک وسیله نقلیه خصوصی و عمومی
5- بلیط هواپیما

تجربه و سابقه

سالها تجربه همکاری با شرکت های بزرگ گردشگری در سراسر دنیا. داشتن بازخورد مناسب از همسفران قبلی که باعث رونق بیزینس ما شده اند

 صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.